Witamy na stronie internetowej firmy

Przedsiębiorstwo Techniczne UNISTALEX S.C


Szanowni Państwo ,
    serdecznie witamy na stronie internetowej naszej firmy i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie usług i dostaw wyrobów i materiałów.

    Przedsiębiorstwo Techniczne UNISTALEX powstało w roku 2011 i jest dostawcą  części zamiennych dla szeregu gałęzi przemysłu. Dostarczamy zarówno odlewy ze staliwa i żeliwa, jak i elementy wypalane z blach stalowych.
W ofercie firmy znajdą Państwo różnego typu asortyment wyrobów przeznaczonych na potrzeby przemysłu wydobywczego oraz przerobu surowców skalnych i mnieralnych, przemysłu maszynowego, hutniczego, cementowo-wapienniczego i energetyki.

    Oferujemy odlewy z ponad 30 gatunków staliwa i żeliwa.
    Szczególnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę na odlewy wykonane ze staliwa stopowego oraz żeliwa wysokochromowego, w przypadku których dostarczamy naszym klientom wyroby o bardzo wysokiej twardości, odporności na zużycie oraz narażone na duże obciążenia.

    Posiadana przez nas dokumentacja technologiczna oraz kadra inżynierska o wysokich kwalifikacjach, pozwalają nam zapewnić spełnienie wszelkich wymagań kontrahenta.

    W przypadkach indywidualnych nasz Dział Techniczny zabezpiecza wykonanie stosownej dokumentacji technicznej w celu zrealizowania Państwa zapotrzebowań.

    Oferujemy ze swej strony:

   -   odpowiednią jakość wyrobów
   -   dotrzymanie uzgodnionych terminów realizacji
   -   konkurencyjne ceny
   -   transport zamówionych wyrobów do klienta
    
    

    Z uwagi na posiadane doświadczenie  jesteśmy w stanie szybko przygotować korzystną ofertę oraz wykonać nawet nietypowe pojedyncze zamówienia na odlewy staliwne i żeliwne.

 

     Oferowane ceny zawierają każdorazowo koszt dostawy wyrobów do zamawiającego.

     W przypadku zainteresowania z Państwa strony naszą ofertą, deklarujemy że na każde przesłane do nas   zapytanie ofertowe odpowiemy w jak najkrótszym terminie. 


     

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .